Kariéra

Aktuálně hledáme zaměstnance na tyto pozice:

MONTÉR FVE panelů
Práce na střechách rodinných domků a objektů pod vedením vedoucího pracovníka.

Požadujeme:
- manuální zručnost, časovou flexibilitu, pracovitost, vytrvalost, spolehlivost
- ŘP sk.B
- praxe výhodou, ale není podmínkou / zaškolíme

Nabízíme:
-nástup ihned nebo dle domluvy, možnost na HPP, DPP, IČO
-jistota výplatního termínu vždy 15. dne v měsíci
-dobré mzdové ohodnocení
-cafeterie
PROJEKTANT ELEKRO
Tvorba projektové dokumentace.

Požadujeme:
-SŠ/VŠ elekro
-znalost CAD SW
-časovou flexibilitu
-nástup možný ihned nebo dle domluvy

Nabízíme:
-možnost práce na HPP, DPP, IČO
-možnost částečné práce na home office
-mobilní telefon, notebook
-příjemné a moderní pracovní prostředí
-nadstandardní mzdové ohodnocení
-cafeterie
STAVBYVEDOUCÍ
Náplň práce:
- Vedení průběhu stavby a spolupráce s vedoucím projektu a vedením společnosti
- Koordinace prací zhotovitelů a podřízených dělníků
- Kontrola kvality provedených prací a harmonogramů

Požadujeme:
- Orientace v PD, alespoň minimální
- Řidičský průkaz sk.B
- Praxe na pozici stavbyvedoucího
- Dobré organizační schopnosti

Nabízíme:
- Služební NTB, vůz, telefon
- Jistota výplatního termínu vždy 15. dne v měsíci
- Dobré mzdové ohodnocení
- 3 sick days
- Cafeterie
- Nástup ihned nebo dle domluvy, možnost práce na HPP, DPP, IČO
MISTR/ASISTENT STAVBYVEDOUCÍHO „PARŤÁK"
- Řízení prací na stavbě
- Spolupráce se stavbyvedoucím, přípravou výroby a dalšími útvary společnosti
- Montáž FVE konstrukce, panelů …..(zaučíme)

Požadujeme:
- Praxi na obdobné pozici
- Předpoklady pro řízení podřízených dělníků
- Dobrou fyzickou kondici pro práci venku a na střechách

Nabízíme:
- Cafeterie

Pouze jeden soubor.
Limit 256 MB.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami o zpracování osobních údajů